Pokaż kategoriePokaż menu i kategorie

Słaba bateria w laptopie

Opublikowano: 24.10.2015


Słaba bateria w laptopie ?

Podstawowe źródło zasilania naszych laptopów – bateria, to element często bardzo zaniedbywany przez użytkowników. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, aby nasza bateria w laptopie trzymała długo podczas użytkowania urządzenia.Prawidłowe użytkowanie baterii w laptopie to wiedza, którą nie każdy z nas posiada. Dobra bateria powinna trzymać minimum 1.5h, co daje nam komfort wykonania najpotrzebniejszych rzeczy, kiedy jesteśmy poza zasięgiem prądu. Co robić, aby bateria trzymała odpowiednio długo?

Najczęstszym błędem popełnianym przez użytkowników laptopów jest korzystanie z urządzenia w przy ciągłym podłączeniu do prądu, kiedy bateria jest w środku. Należy pamiętać, że bateria służy nam do korzystania z naszego urządzenia tylko wtedy, kiedy zasilacz jest odłączony. Co w sytuacji, kiedy używamy laptopa w domu stacjonarnie? Aby wydłużyć żywot ogniw w naszej baterii ważne jest, aby przy stałym podłączeniu zasilacza do laptopa bateria była wyciągnięta. W pełni naładowana bateria wyjęta z naszego laptopa przyda nam się w momencie, kiedy będziemy jej potrzebować. W innych przypadkach nie warto jej ciągle ładować, bo traci swoje właściwości i trzyma krócej.

Bateria trzyma 15 minut albo krócej? To znak, że powinniśmy zainwestować w nowy akumulator. Obecny jest już wyeksploatowany i właściwy zamiar baterii, czyli korzystanie z laptopa bez dostępu do prądu jest właściwie niemożliwy. Baterię do laptopa dobierzesz na naszej stronie, gdzie w korzystnej cenie otrzymasz wysokiej jakości produkt o długim czasie gwarancyjnym. Zadowolenie gwarantowane! http://www.promib.pl/kategoria,77,baterie_do_laptopow.html