Pokaż kategoriePokaż menu i kategorie

Dlaczego zasilacz nie laduje laptopa?

Opublikowano: 14.08.2015

Podstawową rzeczą przy niedziałającym zasilaczu jest sprawdzenie kilku rzeczy. Warto zacząć od kabla, by mieć pewność, że nie jest gdzieś połamany, przerwany, czy zagięty. Kolejną czynnością jest obserwacja, czy wyposażony w diodę zasilacz po podłączeniu do sieci uruchomi swoją lampkę.

Co w przypadku, kiedy ww. czynności sprawdziliśmy dokładnie i nasza analiza jest negatywna? Prawdopodobnie zasilacz uległ uszkodzeniu. Jak każda elektroniczna rzecz tak i zasilacz, ma prawo, mimo licznych zabezpieczeń, się przepalić. A zatem: co dalej?Gwarancja. Szukamy paragonu i sprawdzamy datę zakupu. W przypadku zasilaczy Movano mamy aż 24 miesiące gwarancji. Jeśli zasilacz uległ uszkodzeniu bez naszej inicjatywy (nie został zalany lub uszkodzony mechanicznie) możemy go odesłać. Jednakże ze względu na bardzo wysoką jakość wykonania zasilaczy marki Movano taka sytuacja rzadko ma miejsce, a jeśli już to dawno po gwarancji. Pytanie: Co dalej?

 

 Zamiast tracić czas na jazdę po serwisach i analizie, czy nasza ładowarka zakończyła swoją żywotność, czy może jednak da się ją naprawić POLECAMY zakupić nowy zasilacz. Koszt zakupu jest zdecydowanie najlepszym i nabardziej korzystnym rozwiązaniem. Ceny zaczynają się już od 45zł a wraz z nowym produktem otrzymujemy na niego gwarancję. To się opłaca!Znajdź i dopasuj zasilacz do swojego laptopa: http://www.promib.pl/kategoria,38_106,zasilacze_movano.html